echo
FAJERWERKI WARSZAWA, POKAZY FAJERWERKÓW, ZIMNE OGNIE, RAKIETY, WYRZUTNIE, FAJERWERKI, FAJERWERKI SKLEP

Fajerwerki Wulkan duży

Wulkan DUŻY - HE1002
Jeśli w fajerwerkach cenisz przede wszystkim efektowny wygląd, to prezentowany na tej stronie wulkan z pewnością Cię nie zawiedzie. Ta wyrzutnia fontanny ognia nie eksploduje z dużym hukiem, typowym dla rakiet czy zwykłych petard. Nie rozbłyska też tysiącem kolorów na niebie.
 
Cały pirotechniczny pokaz odbywa się tuż przy ziemi, a głośny syk płonącego prochu i trzask iskier, w połączeniu z sięgającym 4,5 metra słupem ognia tworzy niezwykłą, wręcz tajemniczą i magiczną atmosferę.
Royal Wulkan to znakomite fajerwerki na rodzinne pikniki, jak i wesela. Płomienie wyrzutni rozbłyskują różnymi kolorami – od bieli, przez czerwień po zieleń. Jeden wulkan płonie nawet przez 2 minuty, nie pozwalając oderwać od siebie wzroku.
 
Proponowane fajerwerki to wyrób renomowanej marki Hestia. Jej produkty są szeroko znane i cenione wśród fanów pirotechniki. Co więcej, wysokie standardy wdrożone przez tego producenta, stanowią gwarancję, że prezentowany wulkan jest w pełni bezpieczny. Należy jednak pamiętać o zachowaniu środków bezpieczeństwa, takich jak odpalanie na niepalnym podłożu, jak i z dala od łatwopalnych materiałów.
 
 
 
Producent: Hestia