FAJERWERKI WARSZAWA, POKAZY FAJERWERKÓW, ZIMNE OGNIE, RAKIETY, WYRZUTNIE, FAJERWERKI, FAJERWERKI SKLEP

Bezpieczeństwo

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Sprzedajemy i używamy tylko sprawdzonych i bezpiecznych fajerwerków 1.4G, które nie wymagają pozwolenia (NWP), zostały  dopuszczone do obrotu w UE posiadający certyfikat CE.
Fajerwerki sprzedawane są osobom pełnoletnim. Ostrożności nigdy nie za wiele. Oferowane przez nas fajerwerki posiadają niski stopień zagrożenia dla życia lub zdrowia, jednak należy pamiętać o tym, by przeczytać etykietę z instrukcją obsługi i zachować szczególną ostrożność.

Zachowanie najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów jest priorytetem naszej działalności. W celu zapewnienia najwyższych standardów produkcji sprzedajemy jedynie produkty renomowanej firmy HESTIA, która prowadzi własne biuro w Chinach i współpracuje tylko ze sprawdzonymi fabrykami.

Starania, jakie zostały dotychczas dołożone przez firmę HESTIA przynoszą oczekiwane efekty. Dotychczas nie zanotowano wypadków z użyciem sprzedawanych przez nas produktów.
Należy pamiętać, aby użytkując nasze produkty zachować odpowiednią ostrożność.

Przed użyciem przeczytaj instrukcję umieszczoną na opakowaniu produktu i zawsze postępuj zgodnie z instrukcją użytkowania.

 


 

Pobierz film na komputer:

1. Pobierz film w wersji do odtwarzania na komputerze lokalnym